Always Kına Konağı Organizasyonları

Always Kına Konağı Organizasyonları

İnsan hayatında bazı anların değeri paha biçilemez olur. Kişi evliliğe adım attığında veya okulunda mezun olduğunda tarifsiz hisler yaşar. Böyle anları ise törenlerle, balolarla, kutlamalarla ölümsüz kılarak hayatı boyunca bir anı olarak saklamak ister. İşte bu anıların organizasyonlarla en zirve güzellikte olacağı çayyolu kına konağı kaliteli hizmetleriyle mutlulukları ikiye katlamaktadır.

Kına Konağı Çayyolu Hizmetleri Nelerdir?

– Kına gecesi organizasyonu

Evlilik arifesinde olan her gencin hayalini kurduğu kına merasimlerinde mekan organizasyona uygun hale getirilir. Kına yakma, takı töreni, eğlence bölümleri programa uygun olarak yapılarak hafızalara kına anıları kazınmış olur.

– Söz organizasyonu

– Nişan organizasyonu

– Sünnet düğünü organizasyonu

Erkek çocukları için reşitliğe geçmenin ifadesi olan sünnet merasimlerinde sunulan kaliteli hizmetlerle aile ve yakınları için güzel bir anı olacaktır.

– Bekarlığa veda organizasyonu

Evliliğe giden yolda son adımda eşsiz bir anı olarak hafızalara kazınacaktır.

– Mezuniyet balosu organizasyonu

Üniversite ve lise öğrencilerinin mezuniyeti ile yapılan bu balolarda uygun olarak dizayn edilen mekanlarla unutulmayacak bir eğlence deneyimi sunulmaktadır.

Kına Konağı firması yukarıdaki hizmetleri müşteri memnuniyeti önceliği ile yerine getirmektedir. Ayrıca yapılacak organizasyona bağlı olarak şu içerikleri de sağlamaktadır:

– Ses sistemi

– Gelin ve damat kostümleri

– Gelin-damat yakınlarına kostüm temini

– Yapılacak geleneksel oyunlar için kostüm temini

– Dans grubu

– Dansöz

– Kına malzemeleri

– Yiyecek içecek ikramı

– Garson hizmetleri

– Fotoğrafçı ve kameraman

Whatsapp
Telefon